Obozy Legii Warszawa Lato 20... Rocznik 2016 - nowe pokoleni... Skorzystaj z treningu GRATIS...

AKTUALNOŚCI

2018-05-18 09:38

Dołącz do redakcji LegiaSoccerSchools.pl!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Mateusz Kostrzewa

Marzysz o pracy w najlepszym Klubie w Polsce? Zrób pierwszy krok! Zapraszamy na staż w redakcji serwisu internetowego Legia Soccer Schools - legiasoccerschools.pl. Poszukujemy redaktorów i fotografów, którzy tak jak nasi zawodnicy są na początku swojej przygody i chcieliby ją kontynuować z nami. Panie także są mile widziane!

Do obowiązków stażysty należałaby przede wszystkim praca redaktorska - przygotowywanie relacji z meczów i treningów, przeprowadzanie wywiadów, pisanie newsów oraz aktualizację informacji na naszej stronie oraz w social mediach.
 
Ogłoszenie skierowane jest także do fotografów sportowych. Przygotowywanie relacji foto z treningów czy wydarzeń prowadzonych przez Legia Soccer Schools to na pewno szansa na podniesienie swoich umiejętności i rozwijanie talentu pod okiem doświadczonej ekipy.
 
Jeśli dołączysz do redakcji będziesz bliżej swojego ukochanego Klubu. Kto wie, być może obsługując mecz czy trening jednej z drużyn Legia Soccer Schools będziesz oglądał następcę Sebastiana Szymańskiego czy Jarosława Niezgody?
 
Staż w redakcji legiasoccerschools.pl jest bezpłatny. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Aplikacje w postaci CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego z przykładami Waszych tekstów lub relacji foto prosimy wysyłać na adres redakcja@legiasoccerschools.pl, z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube