Legia Family Camp - obóz dla... Letnie obozy Legii Warszawa ... SZKOŁA MOTORYKI LEGII WARSZA...

AKTUALNOŚCI

2017-10-10 09:44

Bubble football – idealna atrakcja na integrację!

Autor: Legia Soccer Schools Fot. Damina Kujawa

Dzięki współpracy z Super Fun (http://superfun-ab.pl/) oraz pilkanahali.pl (http://pilkanahali.pl) nasi trenerzy mogli zagrać w piłkę nożną w bąbelkowej odsłonie, a mianowicie - Bubble Football.

Bubble Football jest to z pozoru przeciętna gra w piłkę nożną z małym utrudnieniem - wszyscy zawodnicy znajdują się w specjalnych, wypełnionych powietrzem kulach - Bumper Ball, które utrudniają poruszanie się, jednocześnie ułatwiając wywrotkę, co zawsze jest źródłem świetnej zabawy.  Zabawa opiera się na podstawowych zasadach piłki nożnej, czyli kto strzeli więcej bramek ten wygrywa, jednak nasi Trenerzy mogli przekonać się na własnej skórze, że to nie jedyna odmiana tej atrakcji.

Zabawa w kulach to także, kręgle, czołówki, salta, czy też obrona twierdzy.  To nie tylko siła i mocne nogi, ale również spryt i odpowiednia taktyka.
Nasi trenerzy, mimo, iż umieszczeni w dmuchanych kulach, przeprowadzili dzielną rywalizację, a widzowie mogli cieszyć się widokiem spektakularnych akcji. Nowa forma rozrywki, choć bardzo wyczerpująca, przypadła do gustu wszystkim zawodnikom, a nietypowe akcje, efektowne zderzenia oraz upadki przyczyniły się do wywołania uśmiechu na wielu twarzach. Integracja przebiegła jak najbardziej pomyślnie i pozostanie w naszej pamięci na długo!


Przy najbliższej okazji na pewno skorzystamy z pozostałych atrakcji jakie oferują Super Fun i PilkaNaHali.pl.  W szczególności zaciekawiła nas najnowsza atrakcja o nazwie Archery Games, która łączy adrenalinę paintballa, dynamikę zbijaka oraz precyzję łucznictwa: https://www.youtube.com/watch?v=r_GfJd4cgaU&feature=youtu.be

https://www.facebook.com/superfun.ab/?ref=br_rs
https://www.facebook.com/PilkaNaHali/

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube