Obozy Legii Warszawa Lato 20... Rocznik 2016 - nowe pokoleni... Dziewczynki - zapraszamy do ...

AKTUALNOŚCI

2018-03-15 11:01

24 marca Dzień Otwarty Akademii Legii!

Autor: akademia.legia.com Źródło: akademia.legia.com

W sobotę, 24 marca, w Skyboxie na stadionie Legii odbędzie się Dzień Otwarty Akademii Legii. - Zapraszamy rodziców zawodników z lokalnych klubów oraz Legia Soccer Schools. To świetny sposób, aby poznać nasz sposób pracy, a także dowiedzieć się więcej o naborze dla roczników 2005-2009, który 11 i 12 kwietnia odbędzie się przy Łazienkowskiej - mówi Dyrektor Akademii, Jacek Zieliński.

- To spotkanie dla wszystkich, którzy mają dziecko w szkółce piłkarskiej w Warszawie lub jej okolicach. Głównie dla roczników 2005-2009, czyli kategorii U10-U13, ale zapraszamy również młodszych i starszych - mówi Jacek Zieliński.

- Zaprezentujemy rodzicom, w jaki sposób pracujemy, na czym polega nasz program szkolenia, który rok temu uległ dużej zmianie. Od tego czasu stawiamy na indywidualizację, każdy zespół Akademii przynajmniej dwa razy w tygodniu ma trening indywidualny. Dodatkowo opowiemy o innych projektach Akademii, w tym o zbliżającym się naborze. Zależy nam na tym, aby w Warszawie podnieść świadomość na temat tego, co faktycznie robimy na co dzień. Często opowiadamy o tym na naszej stronie i w naszych mediach społecznościowych, ale nic nie zastąpi rozmowy twarzą w twarz - uśmiecha się Zieliński.

- Opowiemy, jak stopniowo podnosimy intensywność naszych treningów. W jaki sposób podchodzimy do zawodników, którzy są późnodojrzewający lub przechodzą Peak Height Velocity (PHV), czyli okres przyspieszonego wzrostu. Opowiemy o naszych planach na przyszłość i o tym, jakich cech w zawodnikach innych klubów szukają nasi skauci - dodaje Radek Mozyrko, menadżer Akademii.

 

 

 

Poza Jackiem Zielińskim i Radkiem Mozyrko będzie można wysłuchać i porozmawiać z Piotrem Urbanem (koordynator U12-U17), Sebastianem Różyckim (koordynator U5-U11) oraz Mateuszem Kamudą (koordynator treningu indywidualnego), a także naszymi trenerami.

Aby przyjść na spotkanie, wystarczy do czwartku, 22 marca (godz. 20:00), zarejestrować się, wysyłając maila na adres dzienotwarty@legia.pl. Prosimy o podanie w mailu roku urodzenia syna, co pozwoli nam przyporządkować Państwa do odpowiedniej grupy. Spotkania odbędą się w Skyboxie na terenie stadionu Legii, w godz. 17-20. O konkretnej godzinie zostaną Państwo poinformowani mailem. Serdecznie zapraszamy!

Sobota, 24 marca, godz. 17-20.

O nowym podejściu w Akademii Legii przeczytasz TUTAJ, a na spotkaniu możesz dowiedzieć się szczegółow i zadać nam pytanie - zarówno na forum publicznym, jak i w rozmowie indywidualnej.

***

Na spotkaniu wyjaśnimy, na czym mają polegać nabory do Akademii Legii i klas sportowych pod patronatem Legii, które odbędą się 10 i 11 kwietnia. Więcej informacji wkrótce.

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA SOCCER SCHOOLS
Zasięg Legia Soccer Schools

Liczba zawodników: 4 310

Liczba lokalizacji: 102

Liczba drużyn: 322

zobacz całą mapę
Legia Soccer Schools na YouTube